October 28, 2016 in Uudised

Eesti Nooremarstide Ühendus tähistab oma 25. sünnipäeva!
 
Sünnipäeva tähistamist alustame 28. oktoobril ENÜ üldkoosolekuga ning jätkame laupäeval, 29. oktoobril toimuva meditsiiniõiguse seminariga, mis kulmineerub laupäeva õhtul restoranis Bona toimuva sünnipäevapeoga.
KAVA
28. oktoober
Kõiki ootame ENÜ üldkoosolekule, kus lisaks eelmise aasta tegevustest ülevaate tegemisele toimub juhatuse ja volikogu uue koosseisu valimine.
Oma kandidatuuri saab üles seada ka üldkoosolekul – praegused tegusad ootavad enda kõrvale ja asemele nii värskeid kui juba kogenud liikmeid – olge julged kandideerima!
Üldkoosolek toimub Tallinnas korp! Amicitia ruumides (Lai 45-12) algusega kell 19:00.
29. oktoober
Kell 10.30-16.00
Juba laupäeval arutame koos meditsiiniõiguse üle. Meil on väga hea meel, et olete rohkearvuliselt seminarile registreerunud – see näitab, et tegemist on olulise ning aktuaalse teemaga meie liikmetele. 
Arutlusele tulevad arsti vastutus ja vastutuskindlustus, karistusõigus ja ravivead ning delikaatsete isikuandmete käsitlemine tervishoius. Seminari korraldamisel on meile abiks advokaadibüroo LEXTAL advokaadid.
Seminar toimub Tallinnas Von Stackelbergi hotelli sisehoovis asuvas Kaval Antsu talus (Toompuiestee 23) kell 10:30-16:00.
Kell 20:00
ENÜ sünnipäev kulmineerub laupäeva õhtul sünnipäevapeoga restoranis BONA (Pikk 45, Tallinn).
ENÜ juubeli vääriliseks tähistamiseks ühendasime sel korral jõud juba teada-tuntud “Tutvumisõhtu Residentidele ja Arstidele” korraldusmeeskonnaga – seega pidu tuleb vinge.
Sünnipäevapeol ootab tervituseks vahuvein suupistetega ja õhtu jooksul saab maiustada tordiga.
Üritus algab kell 20.00.
Sissepääs on tasuta.